Cuisine İntégrée Avec Îlot

*Achat Rapide: Vous pouvez profiter de l’opportunité d’achat rapide en envoyant les produits que vous souhaitez acheter à notre représentant via la ligne Whatsapp.

Description

Traccia koleksiyonu bir stil imzasıdır, sınıf, çok yönlülük ve zarafet arasındaki mükemmel buluşma noktasıdır. Detaylara gösterilen özen, yeniden ziyaret edilen zamansız çizgiler ve yeni deneyler, her bir kişiliği günümüz için ideal sahne olacak şekilde yorumlayan benzersiz kompozisyonlar şekillendiriyor.

Detaylar
J-Pull kapı
Doğrudan kapıların üzerinde bulunan « J » şeklindeki tutamak, mutfak cephelerini zarif bir şekilde karakterize eder, stil ve işlevselliğin iç içe geçtiği saf çizgiler ve ışık oyunları yaratır.

J-Pull kapı
Kesintisiz veya kesintili versiyondaki özel « J-Pull », klasik kolu çağdaş bir şekilde yeniden ziyaret ediyor. Bu sayfalarda sunulan « J-Pull Stopped » kulp, ön kısımda modüler bir tasarım yaratıyor mutfak, kendisini Traccia koleksiyonunun ayırt edici bir unsuru olarak kabul ediyor.

Günlük boy dolaplar Günlük
açık boy dolaplar, çok yönlülükleri sayesinde modelin yaratıcı olanaklarını zenginleştiriyor. Karşısında, 59 cm derinliğinde, 2 çekmeceli, kapı bitişine uygun model, metal profillerle donatılmış rafların yanı sıra entegre led ışıklar sunuyor. her iki tarafta.

İç
donanımlar Gömme dolaplar sayesinde depolama bir zevke dönüşüyor. Aşağıdaki resimde kayar metal sepetli Hyper maxi kolon gösterilmektedir: alanı seven ama estetikten vazgeçmek istemeyenlerin vazgeçilmezi.